Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mariel Doda - Gjithçka Mbeti Hije Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sot gjithcka ka mbetur hije,
s'ka shkelqim ne ata sy,
Se ti kurre s'munde ta dije
se c'me ndodh nuk jam pa ty

Sot gjithcka ka mbetur mjergull,
nuk mund ta degjoj ate ze...
Emri yt eshte zemer hekur ndaj vendosa te te le.....

Tani mbetem thjesht e shkuar,
E me kohen, koha mbeti...
Asnjehere nuk u kujtuam,
se per ne qau dhe deti...

Neser ndosha thjesh do jemi
Nje pike uje ne oqean
Nga gjithcka asgje s"do kemi
Vetem fatin, qe na ndan.....Publikimi: 01/03/2010
Festivali: Top Fest 7


Më Shumë Këngë Nga Mariel Doda:


Komente 0


Mariel Doda - Gjithçka Mbeti Hije
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjithçka Mbeti Hije".
3. Video është e këngës "Gjithçka Mbeti Hije", por nuk këndohet nga Mariel Doda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.