A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Marina Grabovari
Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  16

Marina Grabovari is a popular singer. Në Dhjetor 1982, Marina Grabovari merr pjesë në Festivali i 21-të në RTSH me këngën "Nje Djep Ne Barrikade", ku u shpall fituese e çmimit të parë.

» Edit Bio »

» Song Lyrics »

Submissions by:  ALDOooo  

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019