Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mariola Kaçani - Jam Bije Shqipetare

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Bije Shqipetare".
3. Video është e këngës "Jam Bije Shqipetare", por nuk këndohet nga Mariola Kaçani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mariola Kaçani - Jam Bije Shqipetare  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Komente

Asnjë Koment

11/04/2013

2013-04-11T15:39:39+00:00(Shqiperi Shqiperi Shqiperi Shqiperi Shqiperi Shqiperi Shqiperi Shqiperi Shqiperi Shqiperi ohhoohoo Shqiperi Shqiperi Shqiperi Shqiperia Shqiperia Shqiperia)

Shqiperi o yll o hene
Me ke bije e te kam nene
Dhe kur bota eshte zene
Hene veshet shqiponjat sfelene

(O moj Shqiperi moj o)

Ndaj me shini kaq krenare se jam bije shqipetare
Kengen edhe bukurine e kam vec per Shqiperine
Ndaj me shini kaq krenare se jam bije shqipetare
Kengen edhe bukurine e kam vec per Shqiperine

Moj e bukura si pralle
Me jep krenari te ralle
Malet e tua te renda
Flori jasht e flori brenda
Malet e tua te renda
Flori jasht e flori brenda

(O moj Shqiperi moj o)

Ndaj me shini kaq krenare se jam bije shqipetare
Kengen edhe bukurine e kam vec per Shqiperine
Ndaj me shini kaq krenare se jam bije shqipetare
Kengen edhe bukurine e kam vec per Shqiperine

Ska ne bot e ruzullime se eshte Shqiperia ime
Se eshte nena jone me gji
Drit e vezullimi sy
Se eshte nena jone me gji
Drit e vezullimi sy

(O moj Shqiperi moj o)

Ndaj me shini kaq krenare se jam bije shqipetare
Kengen edhe bukurine e kam vec per Shqiperine
Ndaj me shini kaq krenare se jam bije shqipetare
Kengen edhe bukurine e kam vec per Shqiperine

Moj e rritura me vese
Me dhe emer me dhe bese
E moj ne kenget e mia
Ska ne bote si shqiperia
E moj ne kenget e mia

O ska ne bot si shqiperia

(Ndaj me shine kaq krenare
Se jam bije shqipetare
Kengen edhe bukurine e kam vec per shqiperine)

Ndaj me shini kaq krenare se jam bije shqipetare
Kengen edhe bukurine e kam vec per Shqiperine


Ky tekst u dërgua nga  orinda11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Mariola Kaçani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet