Më mbaj mend (për 1 muaj)


Marjol Rrapaj - Nena Ime Shqiperi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nena Ime Shqiperi".
3. Video është e këngës "Nena Ime Shqiperi", por nuk këndohet nga Marjol Rrapaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Marjol Rrapaj - Nena Ime Shqiperi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/04/2016

2016-04-01T11:55:08+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nena Ime Shqiperi" kënduar nga Marjol Rrapaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Marjol Rrapaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Rrapo Hazizaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Dallgë moj që vete tutje
Përmbi detin me stuhi
Kam një fjalë, kam një lutje
Të ma çosh në Shqipëri. (2x)

Amanet t’ma puthësh tokën
E të parëve të mi
Se ajo na ka bërë kokën
Nëna ime Shqipëri. (2x)

Ta kam borxh e ta kam hua
Kur të shkosh në Shqipëri
Ndahu nga shoqet e tua
E në breg të detit rri. (2x)

Amanet t’ma puthësh tokën
E të parëve të mi
Se ajo na ka bërë kokën
Nëna ime Shqipëri. (2x)

Kur të ndalesh n’ato brigje
Tejembanë e bukuri
Thoja se për ty po digjet
Zemra ime Shqipëri. (2x)

Nëna ime Shqipëri!

Amanet t’ma puthësh tokën
E të parëve të mi
Se ajo na ka bërë kokën
Nëna ime Shqipëri. (2x)

Nëna ime Shqipëri!Më Shumë Këngë Nga Marjol Rrapaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet