A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Marseli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  49
BIOGRAFIA: Marseli është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 11 Qershor 2010, Aurela Gace publikon videoklipin "Origjinale", në bashkëpunim me Dr.Flori & Marseli. Videoklipi u prodhua nga Entermedia. Me këtë këngë, Aurela Gace u paraqit në këto festivale: VFM 2011 (2011), Zhurma Show 2010 (2010). Më datë 3 Maj 2012, Bruna publikon videoklipin "I Love You Baby", në bashkëpunim me Marseli & Dafi Derti. Më datë 30 Qershor 2012, Sergio publikon videoklipin "Delisia", në bashkëpunim me Marseli. Mu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ilir Tironsi

Fatmir Sula

Soni I Vogel

Skender Buzoli

Egzoni Vogel

Hysen Trubareva

Sulltan Hajolli

Artur Qerimi

Mursel Murseli

Miri Kamzes


Tags: Marseli, Marsel Serjani, Marsel Selita

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019