A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Trishtim

Ne Dhe Te Huaj

Sa lot dhe dhimbje ,
Me veten time kalova,
Per rinin e humbur ,
Qe ne dhe te huaj.

Kur kishim varferine,
Kishim dhe dashurine,
Tni para kemi,
Nga jeta te plakur jemi.

- poezi nga Mateo Kano


- Poezia u dërgua nga mateo.kano.1 -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  4  • Më shumë nga Mateo Kano:
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019