Më mbaj mend (për 1 muaj)

MatoLale - Dybala Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  26

Bridge.
Ik e coju tfala
Jam si Dybala
Cocaina marjuana b*thet e mdhaja braziljana
Mkan inat coju tfala
Jam si Dybala
Cocaina marjuana b*thet e mdhaja braziljana

Ref.
Okej Muy bien
Ata po flasin per mu po nuk ka problem
Se nji dit vjen
Pishman i bjen
Ata po flasin per mu po nuk ka problem
Se nji dit vjen
I marr me ren

Verse 1.
Its MatoLale pa dizajnaa
E din tgjith kush o babaa
Goca para cuna mrapa
Pjata eshte me e nxeht se shpatlla

Jo svi dot te ajo data
Se jam i zon te cazablanca
Bohet nomi vodka me kafka
Kostumi lart najki te shapka

Ok ej, fol ca do se un ta gjej
Nuk mnjef mo nuk tnjof ej
Lidhjet kena gjitha nej,di xhej,rre fej
Klabi nkom kur vi knej
Gota pi shishe thej
Kapi gotat thyji tgjitha hej mos i lej

Bridge.
Ik e coju tfala
Jam si Dybala
Cocaina marjuana b*thet e mdhaja braziljana
Mkan inat coju tfala
Jam si Dybala
Cocaina marjuana b*thet e mdhaja braziljana

Ref.
Okej Muy bien
Ata po flasin per mu po nuk ka problem
Se nji dit vjen
Pishman i bjen
Ata po flasin per mu po nuk ka problem
Se nji dit vjen
I marr me ren

Verse 2.

Jeee me kartela
Boj revolucion" Mandela "
Kitaren e ke pa tela
Kujdes se bie mrena
Me mu
Kush tka rrejt e ca ke menuu?
Sa i ke pas nklas un i kam palu
Do dhe ca vjet tmerresh me mu
Tkan mashtru ingranuuu
Jam real prandaj mdun mu
Se fshi dot ca kom leshu
Energjik si pikachu
Koka bardh pija blu
Jee, e dim tgjith ca ke, ke
Ke frik vet e the,the
Un ta boj me be,be
Qe nuk jeni si ne, ne

Bridge.
Ik e coju tfala
Jam si Dybala
Cocaina marjuana b*thet e mdhaja braziljana
Mkan inat coju tfala
Jam si Dybala
Cocaina marjuana b*thet e mdhaja braziljana

Ref.
Ik e coju tfala
Jam si Dybala
Cocaina marjuana b*thet e mdhaja braziljana
Mkan inat coju tfala
Jam si Dybala
Cocaina marjuana b*thet e mdhaja braziljane


Ky tekst u dërgua nga E diMatoLale
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/11/2019


MatoLale - Dybala
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dybala".
3. Video është e këngës "Dybala", por nuk këndohet nga MatoLale.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

20
17

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga MatoLale:


Komente 0