Më mbaj mend (për 1 muaj)

MatoLale - Batman Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Menyra si arrita ty tvjen cudi
Menyra si haj esht me tbo habi
Menyra se si e boj jeten tani
Jo nuk esht normale duket fantazi
Menyra si mdojn femrat yeah xhelozi
Menyra si futem nsken anomali
Menyra si eci nqytet me shoqni
Duhet me bo shum veta
Do me bo edhe ti
Menyra si mshef ajo esht wow
Menyra si del berreta esht
Menyra si jetoj un now now
Ata thojn ska munci how how
Punoj shum se nuk varem un prej fatit
Kom punu si me qen puntor i tapit
Tani mke ngjitur me shefin e shtabit
Eci avash se ja di rendesin hapit
AAA f**k it Mato gola si Pato
E shef dhe ti vet qe nuk jam un me ato
Eci me nacut akoma si kapo
Tani kam formu dhe organizaten
AAA f**k it Mato gola si Pato
E shef dhe ti vet qe nuk jam un me ato
Eci me nacut akoma si kapo
Tani kam formu dhe organizaten

Vij si batman me zemren si titan
Shpirtin e lir dhe gjakun illyrian
Vij si batman me zemren si titan
Shpirtin e lir dhe gjakun illyrian

Ooo ye ye ckemi mo lali
Nga mu ka frik dhe instrumentali
Ca po thu ti se je i pari vari **** ku mha k***
Un jam peshkaqen ***** peshkatarin
Kshu qe f**k it nuk e ndalin
Le tme dali kush tem dali
Do boj lek un si Qatari
Mos u mer me mu o ****
Se brr brr ose ndoshta fap fap
Se skrr skrr ose ndoshta gap gap
Kshu qe ti
Jom origjinal si f**king Nike
Shum i fort dukem qe n veri N'hip-hop un
kom mar dhe tapi
Ti e din ulala
Do me nejt cdo dit esht aftsi???
Mas meje dhe kur iki per shpi
Ma len cdo dit mjafton qe ti bi
You not me ulala

Vij si batman me zemren si titan
Shpirtin e lir dhe gjakun illyrian
Vij si batman me zemren si titan
Shpirtin e lir dhe gjakun illyrian


Ky tekst u dërgua nga Ray ZaimiMatoLale
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/04/2020


MatoLale - Batman
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Batman".
3. Video është e këngës "Batman", por nuk këndohet nga MatoLale.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

20
15

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga MatoLale:


Komente 2