Më mbaj mend (për 1 muaj)

MatoLale - Don Vito Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

sesht imagjinat
neper shpia ka kilo
mafioza n'tiron
koka,Italiano
DON VITO
do fakte per ca flas me mir
hajde dhe filmo
jeni pikolo
mu ka permend gjigando
ahhh
me kuptu ku jam kto shkenc
ajo do dance
nuk e pres menen pres
i gjo sikur jam akoma
n'adoleshenc
ye ye
e dim ca ke
ye ye
ta boj me be
qe ne
kemi kalu per parjsa
syni jo mo nuk ta sheh
faking jetoj
nmaj nmaj
tani ti kaj kaj
kupton ti
vllai vllai
jo me mu vallaj
ta dish qe une une
jau boj bye bye
meqe ti kshu kshu
nuk o kollaj
un ta boj bye bye
se kom ardh per
me mor ate qe nuk e mer dot ti
kshuqe mos em trego mu ti
ca me bo
kur tem shofesh
syt i vej te ti
kshuqe ik ik ik
mos e zjat mo pik pik pik
jom i vetmi tip tip tip
kom ngel akoma prototip

vetem leket zmadhohen
dhe femrat po shtohen
dhe fama po rritet
dhe ndjenjat shfajsohen
dhe ata shum posht
pi shoh qe po friksohen
ndiq vetem suksesin
se kshu po dopsohet

sesht imagjinat
se shpia ka kilo
mafioza n'tiron
koka,Italiano
DON VITO
do fakte per ca flas me mir
hajde dhe filmo
jeni pikolo

si do mu kap ti me rrep
shoku a tkan len mend
ti po mdukesh i cmen
un gjith jeten kam qen shum i tren
vec imagjino ne rep ca munem me sjell
edhe nuk e kam pas as 1 cent
e kom nis vetNuk kemi video për këtë këngë.


MatoLale
Publikimi: 29/05/2020


MatoLale - Don Vito
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Don Vito".
3. Video është e këngës "Don Vito", por nuk këndohet nga MatoLale.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga MatoLale:


Komente 0