Më mbaj mend (për 1 muaj)

MatoLale - Real Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Its steel mato
Its steel real
Listen...
Un kam vdek me koh kshu qe ju skeni si mvrisni
E di qe folni tzeza per mu vetem vrer qisni
Po ska problem ju flisni,trilloni e bertisni
Se dardha dallohet nga mbrapa kur e sheh nga bishti
Un jom real der nvdekje ca dgjon per mu jan vec rrena
Un ja kom nis te 1mij lekshi per me mcu te skena
Kur nones i kam lyp lek,mka thon mfal o bir se skena
Un nuk dorzohem se mrena kam gjak kampioni nvena
E nese bohem une snich ateher ma prisni gojen
Esht jeta shum e pist un tani e kuptova lojen
Po mu sem ceket ftyra ju nuk e prishni bojen
Un jam si ajo bleta qe gjithmon e mbushi hojen
Edhe mburojen e kam tfort e kam tpadukshme
Emrin e ka zot dhe pse per ty e pa pranushme
Puna ska qen turp se mu puna mdha nder
Jam i njeti si at'her
Kurdoher...
Jam rrit me cuna lagje prandaj nuk ndryshova dot
Me 100 mij lek nxhep e kam po un tparin spot
Me u mundu mem ul i bie qe te jesh idiot i dobt
Une kam gjujt penalltin edhe kur ska qen loje me top
Une kam dashni per ata qe me kan dhen gjithmone dashni
Edhe me shume dashni per ata qe kane xhelozi
I them flm se prej atyre kom mem mberi
Dhe pse disa kane urejtje
They hatte me
Tani ka ardh koha me tregu se sa po vle
Mi rujn mu te keqijat cdo dite shume enimen
Damn f**k it do man
Kjo tregon qe ti vlen
Kush shahet ec perpara
Dhe kush shan rri ne vend
Ata te tjert te shajn
Une kam lind per ket zanat


Ky tekst u dërgua nga Kleo leo ceceniMatoLale
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/09/2020


MatoLale - Real
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Real".
3. Video është e këngës "Real", por nuk këndohet nga MatoLale.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga MatoLale:


Komente 0