Më mbaj mend (për 1 muaj)

MatoLale - Jolie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  50

Foli
Gjith shoqnia po mthot
Po un asaj nuk i folii
Se zemren ma ka thy edhe me vete e morii
Dramatike po shum e bukur ishte gjith kjo storyy
Emocione qe mi dhe ti Jolie

Jolie, Jolie problemi i vetem qe kisha ishe ti
Jolie, Jolie desha me jetu n'qetsi po pa ty ska qetsi
Tani m'thuj me ke ha, me ke pi, me ke rri, me q*, me ke bon, me ke qesh, kon pe don du ta di
Mac e zez ishe ti
Po prap ca kom per ty vetem dashni
Se se tham kurr sesa ndjenja kishim
tani ma ven gishtin pysin prap po ishim

Ata qe sdonin tja dishin tani dun ta prishin
Shoqet e kqija vetem kunja pe shtishin
Kur t'vija te shpia me tmarr mama mia
Ndjenja t'mdhaja himalaja GIA
Tani kur eci rruges t'shofi a shpesh njerzit ikin nga dashnia

Foli
Gjith shoqni la po mthot
Po un asaj nuk i folii
Se zemren ma ka thy edhe me vete e morii
Dramatike po shum e bukur ishte gjith kjo storyy
Emocione qe mi dhe ti Jolie

A po t'flet gota veres
A pe nin flladin e veres
Ën shikim tat dehes
Un kam met prap sikur heres paaaaaaaar
Me shigjet mke vraaaaaaaaa
Zemra mu ka ca
Nuk du ta pranoj qe per ty po mendoj
Mdel ne cdo shteg ne cdo pem qe shikoj
Edhe me cdo femer tjeter qe po shkoj
Nuk ndjej mo, si du mo, si shijoj
A ishte mallkim a ishte dashni
A ishte e bardh a ishte i zi
A ish faji im a faj kishe ti
Tani nuk e di tani mo sdu me ni se...

Foli
Gjith shoqnia po mthot
Po un asaj nuk i folii
Se zemren ma ka thy edhe me vete e morii
Dramatike po shum e bukur ishte gjith kjo storyy
Emocione qe mi dhe ti Jolie.


Ky tekst u dërgua nga InaaaMatoLale
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/10/2021
Teksti: MatoLale
Video Produksioni: MAX Production
Produksioni: Edlir Begolli & Sivi Beats
Orkestrimi: Kabu Beats


MatoLale - Jolie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jolie".
3. Video është e këngës "Jolie", por nuk këndohet nga MatoLale.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (2)

4
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga MatoLale:


Komente 0