TEKSTESHQIP

Mc Blero
O Mami Ca Pine
Lyrics
(Feat. G-k, Nik-t & Ony)

Yeah g-k 55onar
Kurorat fiks jou ,check this out
merre me mend se kush po vjen
merre me mend se ca te po them
vizionar pa fren n'terren ,extrem rep muzik ktu gjen
per bi**h-es ktu ska ven
f**k that bi**h qe shofin shtrem
atdhe (bode) s'bon problem (page)
sma ndjen jou
per rrep i dhon e i veshur gjon nga zone ne zone e zon e zon
tash i fiksum po du me t'thon se disa fjal ti spo kupton
u bon kta pid*@somash sjellin sende n komercial
un jam ne ritmin undergroun e po ta them qe smund me nal ti smun me nal anormal ne tru nguliti mir kto fjal fjalt e teperta kan pasoj edhe fundi eshte fatal
un per familjen vritem per vizion te vras per bes prandaj mbylle gojen t keshilloj sa sesht von te bosh ti kthese bi**h

Mc Blero

55 Vizionar Kurorat Fiks esht normale
Marrim persiper levizje
Po ke guximin ti ndale
Po ke probleme te presim
Nuk luhet me interesin
Jemi te fort sepse jemi
Jo nga cigarja qe ndezim
S'e kam po s me njohin
Apo s degjohem ne radio
Un jam mesuar me kthesa
E kam kurrizin me kallo
Prandaj i le te gezojn
E di mir si do vazhdojn
Un e di mir si do ecin
E di se si perfundojn
E gjeten vendin e shtruar
E kishin skenen te hapur
Se fiken kurre telefonin
E kishin plagen te kapur
Mendojn se i kan te gjitha
S esht fush me lule o picka
Kur te rritesh dhe pak
Do ta kuptosh per ca flisja
Muhabeti esht pse e bejm
Po do ta dish me degjo
Kur un e pata nje enderr
Ma perene per leket kupto
Esht industrie muzikes
Epoka kapitalizem
Ate dua te rrezoj
Po je me mua ti ndiqem

Nik-T Ref. x2
Lere hip hopin ta bejn
Ata qe e din
Se ka kuptim
E din ca thon
Ti e harove se ca the ne fillim
O more trim
o Mami Ca PiNe

DËRGOI: