Mc Toska

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Getoar Hasani
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Mc Toska është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Mc Toska bon Rap te veçante qe Reprezenton Mynihun (Gjermani) dhe si gjithashtu Prizrenin, ku ka lindur dhe esht rritur deri ne moshen 10 vjeçare. Emri i vertet i kti Reperi është Getoar Hasani. Rapin e bon prej 2006-s. Është antar i Grupit te mirnjohur t'Kosoves (RAPZ). Dashnija e tij ndaj Rapit është Veqanarisht e madhe. Sukseset jon tepër t'mira dhe gjithashtu e ardhmja pret vet i ri. kshtu që "Fleta pret mu mush dhe Mikrofonin me kall me Gush...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

MGH

Sela aka Boszman

Azet

Astro

Lil' Liri

Explicit

Baci's

Real 1

Miril

L-Patriot


Tags: Mc Toska, Toska, Getoar Hasani

Krijo Një Kartolinë