Më mbaj mend (për 1 muaj)

MCM - Dridhet Veni Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


i come from interplay je bor up it`s a boy MCM mather fauc je mcm bor up
(mcm).
Qyre kush po vjen hej a ka problem nime po dridhka toka kur permenet MCM 2011 qasti kur pe bojke hit a qe pom gjun kungja e menon qe po bon hit kon me pershendete pershendes mikrofonin se moti nuk jem pa me kampionin e ti që um ngon ski per qa mu merzit nese je me MCM thirre kalli inant-gjit un s`po vi nat stilin ama styl deletina GALE GAlLE sjom tu knu per siniorita kusho baba i bosav mikrofon apnormal qe i ka 3 germa ne zemer e kurr se bon me fal................................................


Ky tekst u dërgua nga En


Nuk kemi video për këtë këngë.


MCM
Publikimi: 26/03/2011


MCM - Dridhet Veni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dridhet Veni".
3. Video është e këngës "Dridhet Veni", por nuk këndohet nga MCM.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga MCM:


Komente 0