A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Babain

Babai Im

Fjala e parë në jetë e çdo fëmiu
Je ti baba
Dashuria e madhe e çdo fëmiu
Je ti baba
Heroi i vajzës tënde gjithmonë
Je ti baba
Jorgani i çdo gabimi gjithmonë
Je ti baba


Ai që mërzitet për çdo lot që rrjedh
Je ti baba
Ai që për lumturin tonë bëhet lum që rrjedh
Je ti baba
Ai që më bën te guximshme në çdo aspekt
Je ti baba
Ai mashkull që çdoher më flet me respekt
Je ti baba


Je ti baba, je ti gjithçka!

- poezi nga Medina Fetai


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  26Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019