Më mbaj mend (për 1 muaj)

Meflurn & Rrezarta - Anlasana (Remix) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  3

Sa shum dit kan kalu
ende mendoj per ty se s'muj met harru.
E urrej kur sje me mu
se kam prit qe nje dit ke me u largu.

Sa shpejt koha po kalon
ende po mendoj per ty
se kjo zemer s'mund ty met harru.

Sa shum t'kam dasht
Shpresoj qe prap ne kem me u pa.Publikimi: 24/11/2019


Meflurn & Rrezarta - Anlasana (Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Anlasana (Remix)".
3. Video është e këngës "Anlasana (Remix)", por nuk këndohet nga Meflurn & Rrezarta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Meflurn:


Komente 0