Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mehemt Zejna - Te Deshta Me Hakikat Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x
te deshta me hakikate
te qmova mike te shtrejt
2x
mirpo paskem qen pa
fat heej aman q ma
punove pa te drejt

2x
me gjith zemer un te deshta
si njeri me miresi
2x
disa her un te busqesha
aman me mallin e djalit ri

2x
nuk e di se t kam bezdise
un te pata me kimet
2x
qofsh e lumtur ti moj mike
aman per mu s ishe kan
kysmet
2x
ni kujtim q ma ke dhane
po e ruj me dashuni
2x
do ta kujtojsh fukaran
heej aman me gjith se mke marr me ni

Ky tekst u dërgua nga Kosovare


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 30/05/2009


Komente 0


Mehemt Zejna - Te Deshta Me Hakikat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Deshta Me Hakikat".
3. Video është e këngës "Te Deshta Me Hakikat", por nuk këndohet nga Mehemt Zejna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.