Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mensur Kadriu - Smartohem Smartohem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  12

Nje vajz nana ma ka xhet
nuk edu nuk edu
don qe ta mar un per jet
nuk edu nuk edu
mtha qe paska pasuri
nuk edu nuk edu
me te dot kesh lumturi
sbesoj un nket dashuri. 2 her

Smartohem smartohem
vallahi smartohem
npasuri npasuri refreni
nuk ka nen lumturi. 2 her

Aaaaaaah
as te shkurt e as te gjat
nuk edu nuk edu
me leni mua rehat
seshte per mua ky fat
mtha syt ika mavi
nuk edu nuk edu
edhe pse ka bukuri
ajo beso sesht per mu. 2 her


Ky tekst u dërgua nga Mendi-ch


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mensur Kadriu - Smartohem Smartohem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Smartohem Smartohem".
3. Video është e këngës "Smartohem Smartohem", por nuk këndohet nga Mensur Kadriu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mensur Kadriu:


Komente 0