Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mensur Kadriu - Kush Je Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Je Ti".
3. Video është e këngës "Kush Je Ti", por nuk këndohet nga Mensur Kadriu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mensur Kadriu - Kush Je Ti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Ne Vetmi"

Këngë e albumit:

"Kush Je Ti"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00Kush je ti kush je ti kush je ti kush je ti kush jee kush jee nederr qe me vjen zemren qe ma then ksja gjurm i gabohem aq qe them te dua me majen e gishtit je tujm rrotulluar(2x)

Ti prag te zemres time paske vur magjia mi shkrive sikur akuj kto net e mia

REF:
Kush je ti kush je ti kush je ti kush je ti kush jee kush jee nederr qe me vjen zemren qe ma then...

ky shtrat po me kallen nga zjarri i mallit e ti nuk derzohesh e me qon drejt varriit(2x)

Ti nprag te zemres time paske vur magjia mi shkrive sikur akuj kto ment emia

REF:
kush je ti kush je ti kush je ti kush je ti kush jee kush jee
nederr qe me vjen zemren qe ma then
ti nprag te zemres time paske vur magjia mi shkrive si kur akuj kto ment emia

REF:
kush je ti kush je ti kush je ti kush je ti kush jee kush jee
nederr qe me vjen zemren qe ma then..


Ky tekst u dërgua nga Sabina
Më Shumë Këngë Nga Mensur Kadriu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet