Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mensur Kadriu - Emri Tradhëti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Si tatuazh mbi trup
E mban emrin tradheti
Qysh nuk te erdhi turp
E vetmja dashuri

Aq shume ty t'kam besu
Veten e kam harru
U be veshtire me gjet
Dashuri te vertete

Ref...x2
A e ke tash me mire pa mu
Apo me mu kur je kan
E tash kujt po i thu te du
T'kujt zemer ti tash po e mban

Dikur ke me kuptu
Sa shume ti ke gabu
Pishmanit ke me i ra
Nga une qe je nda

Pasha qiell e toke
Te kam dasht me shpirt
Me nuk jem as shoke
E s'du me t'i pa syte

Ref...x2
A e ke tash me mire pa mu
Apo me mu kur je kan
E tash kujt po i thu te du
T'kujt zemer ti tash po e mban


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Mensur Kadriu - Emri Tradhëti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Emri Tradhëti".
3. Video është e këngës "Emri Tradhëti", por nuk këndohet nga Mensur Kadriu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mensur Kadriu:


Komente 0