Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Mensur Kadriu - Ky Qytet  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/01/2020

2020-01-20T01:22:56+00:00


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Ky Qytet" kënduar nga Mensur Kadriu.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Ky Qytet".
Videoklipi nga Mensur Kadriu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Flamur Cana. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ky Qytet qe ju shikoni
Mos mendoni se esht i qet
Te rini nje nat dhe te veshtroni
Eshte nje temer i vertet

Zbesoj te ket nje nat te qet
Pa krisma pa shperthime
Shum njerez shain rrain sngopen me kaq
Duan vetem gjak

Disa pin dhe marin flak
Dhe pastaj nuk din cfar bejne
Shain rrahin njerzit qe kalojn
Vetem kaos mundoen te krijojn

Ky eshte Qytet qe duket duket i qet
Brenda mban temerin e vertetMë Shumë Këngë Nga Mensur Kadriu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet