Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mera Zymeri - Rinia E Kosovës Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

2x bjen daullja qiftelia po vallzon gjith rinia djem e qika dorë per dore ne bremjen rinore hajdeeeeeeeeeeeeeee

Ref;

2x o ju rinija e kosoves ja kaloni gjith botes hiq po u ndal bukur hidhni valle.

2x Mir se erdhe moj rini dridhni dridhni atè shami së bashku te kendojm te vallzojm diasporen ne kam e qojm

Ref:
hajdeeeeeeeeeeeeeeeeeee 2x o ju rinija e kosoves ja kaloni gjith botes hiq pa u ndale bukur hidhni valle

2x rinija e kosoves ja kaloni gjith botes hiq pa u ndale hedhin valle

2x ju rinia e kosoves ja kaloni gjith botes hiq pa u ndale bukur hidhni valle.


Ky tekst u dërgua nga BlertaMera Zymeri
Publikimi: 01/12/2007


Mera Zymeri - Rinia E Kosovës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rinia E Kosovës".
3. Video është e këngës "Rinia E Kosovës", por nuk këndohet nga Mera Zymeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mera Zymeri:


Komente 0