Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mera Zymeri - Luje Vallen

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luje Vallen".
3. Video është e këngës "Luje Vallen", por nuk këndohet nga Mera Zymeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mera Zymeri - Luje Vallen  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"çika E Haxhisë"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Luje luje vallen pak per mu
Sonte nata ka kalu
Po shkojn oret nje nga nje
Breng ne zemer po ma le x2

Ref...x2
Shinanananananaj
Luje belin luj sonte mashalla
Shinanananananaj
Sonte dua te kem pran

Sonte ti per mua je
Nje yll nate qe nuk fle
Ti mos mu largo kaq shum
Se mu dogj zemra mu bo shkrum x2

Ref...x2
Shinanananananaj
Luje belin luj sonte marshalla
Shinanananananaj
Sonte dua te kem pran

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber
Më Shumë Këngë Nga Mera Zymeri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet