Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mera Zymeri - Ç'faj Ka Syri Që S'ka Gjumë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


shkuan vjet qe jemi nda
po lyp syri per met pa
q'faj ka syri qe ska gjum
mu dogj zemra mu ba shkrum

aman djal bahu zog
fluro e hajde sod
aman djal ti bahu zog
fluro e hajde sod

djal ti mbete i merguar
mua mu ba kjo zemer shkrum
kalo detin edhe malet
te dy bashk le ti qajm hallet

aman djal bahu zog
fluro e hajde sod
aman djal ti bahu zog
fluro e hajde sod
Mera Zymeri
Publikimi: 01/12/1995


Mera Zymeri - Ç'faj Ka Syri Që S'ka Gjumë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ç'faj Ka Syri Që S'ka Gjumë".
3. Video është e këngës "Ç'faj Ka Syri Që S'ka Gjumë", por nuk këndohet nga Mera Zymeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mera Zymeri:


Komente 0