Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Mera Zymeri - Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua".
3. Video është e këngës "Te Dua", por nuk këndohet nga Mera Zymeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mera Zymeri - Te Dua  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Jackpot"

Komente

Asnjë Koment

03/07/2011

2011-07-03T18:29:39+00:00Aman aman dashurro ti djal njiher
Aman aman mendo se mekate me le

Shikimi yt ka pasur cast
Me ndihmo djal dashuro njiher

Te du shume te du
Mendo pak per mu
Un ne ty jam dashuruu
Ah me det me det per mu

Te du shume te du
Mendo pak per mu
Shume ne ty jam dashuruu
Ah me det me det per mu

Aman aman dashurro ti djal njiher
Aman aman mendo se mekate me le

Shikimi yt ka pasur cast
Me ndihmo orr djal dashuro njiher

Te du shume te du
Mendo pak per mu
Un ne ty jam dashuruu
Ah me det me det per mu

Te du shume te du
Mendo pak per mu
Shume ne ty jam dashuruu
Ah me det me det per mu


Ky tekst u dërgua nga Berlindaist
Më Shumë Këngë Nga Mera Zymeri:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë