Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mera Zymeri - Vallzoni Qika Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


qika ter reja po bisedojn
me djem tri aman si tja bojn
me djem tri aman si tja bojn
shkojn ne disko i takojn

2x
vallzoni qika rreth e rreth
se pa ju vallja ska lezet
djemt e ri o me i ndjek
sju shkohet nata pa ju prek

dilni qika vallzoni me shije
kenga e vallja sa ju paskan hije
pa ju vallja nuk ka bukuri
mos me kan ju qka bojn djemt e ri

4x
vallzoni qika rreth e rreth
se pa ju vallja ska lezet
djemt e ri o me i ndjek
sju shkohet nata pa ju prek.


Ky tekst u dërgua nga Leonita ZekajMera Zymeri
Publikimi: 16/12/2011


Mera Zymeri - Vallzoni Qika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vallzoni Qika".
3. Video është e këngës "Vallzoni Qika", por nuk këndohet nga Mera Zymeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mera Zymeri:


Komente 0