Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mera Zymeri - Ami Buzet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Do vdisja per ty
E embla dashni
Zemren ma ke marr
si me magji (x2)

Thuaj se me don ti
E beson ti ket dashni
Dua ta di dua ta di
Apo e ndi
Sjam ma I verteti as me I vecanti
Une jam ai une jam ai
Qe zemren ta fali

Ama buzen tende ama, ama
Krejt senet ty ti fala
E di se m’do e di se m’do (do, do, do) (x2)

Do vdisja per ty
E embla dashni
Zemren ma ke marr
si me magji (x2)

Thuaj se me don ti
E beson ti ket dashni
Dua ta di dua ta di
Apo e ndi
Sjam ma I verteti as me I vecanti
Une jam ai une jam ai
Qe zemren ta fali

Ama buzen tende ama, ama
Krejt senet ty ti fala
E di se m’do e di se m’do (do, do, do) (x2)

Do vdisja per ty
E embla dashni
Zemren ma ke marr
si me magji (x2)
Mera Zymeri
Publikimi: 15/12/2016


Mera Zymeri - Ami Buzet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ami Buzet".
3. Video është e këngës "Ami Buzet", por nuk këndohet nga Mera Zymeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mera Zymeri:


Komente 0