Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mergim Gojani (Gimi) - Je Perfekte Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Sje e Bukur ment met lane
As e keqe smuj met thane
Por me fjal me shkrive krejt
Pikon mjalt sa her qe flet

Dy tri net si ka me shum
Qe te pash i lumi un
Nga ai qast e deri tash
Nje hap vet me kurr ste lash

REF:

JE PERFEKTE N`QDO ASPEKT
PER TE TJERET SE KAM DERT
QYSH E LYPA E KAM GJET
MESATARE NE KET JET
JE PERFEKTE N`QDO ASPEKT
PER TE TJERET SE KAM DERT
SE KAM NJET ASPAK ME VUJT
QYSH I DOKESH TJETER KUJT

Me kan than s`kam fat ne jet
Por kjo nuk esht e vertet
Un per vete jam rahat
Me mjafton qe ty t`kam ngat

Dy tri net si ka me shum
Qe te pash i lumi un
Nga ai qast e deri tash
Nje hap vet me kurr ste lash

Text:Arsim Bunjaku


Mergim Gojani (Gimi) - Je Perfekte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Je Perfekte".
3. Video është e këngës "Je Perfekte", por nuk këndohet nga Mergim Gojani (Gimi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mergim Gojani (Gimi):


Komente 3