Më mbaj mend (për 1 muaj)

Merks - Alj  (Feat. Million.I)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  15

Komente

1 🔥

27/08/2013

2013-08-27T11:57:15+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Alj" kënduar nga Merks.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Merks i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Merks:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet