Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mery - Kam Ardh Per Party  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"O Sa Vere E Nxehte"

Komente

Asnjë Koment

07/07/2014

2014-07-07T13:59:02+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kam Ardh Per Party" kënduar nga Mery.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mery i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mery Bilcari:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet