Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mevli - Helem Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6

Qa ke zemer,qa ke zemer qe po qan
A mos vall dhe ti je bo pishman
Kur tham ne lamtumire

Sa here ti mu ma ke kthy me fjale
E genjeshtrat tona u ben mal
Jo si shemb dot njeri

Ref;

Tkam lendu,mke lendu
Jemi dasht pa e kuptu
Un pa ty e ti pa mu
Si me jetu

Shpirtin tim e ka myt sot vetmia
Jom ka deh me shum se rakia

Pse….

(2X)
Dashni helem,helem
Zemren helem, helem
Na ku metem, na dy

E dija qe dashnia me ty ishte e kot
Dhe vendosa te largohem sot
Me syt mbushur me lot

Dhe kur kengen tende sot degjoj
Dua, por nuk mundem ta pranoj
Cdo gje perfundoj

Tkam lendu,mke lendu
Jemi dasht pa e kuptu
Un pa ty e ti pa mu
Si me jetu

Shpirtin tim e ka myt sot vetmia
Jom ka deh me shum se rakia

Pse….

(2X)
Dashni helem,helem
Zemren helem, helem
Na ku metem, na dy
Mevlan Shaba
Renditja: Top 200
Publikimi: 31/07/2021
Muzika: Edlir Begolli
Teksti: Edlir Begolli
Video Produksioni: MAX Production
Prod: E.B Production


Mevli - Helem
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Helem".
3. Video është e këngës "Helem", por nuk këndohet nga Mevli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

31

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Mevlan Shaba:


Komente 0