Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

MGH - Illegale Schiene  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/01/2012

2012-01-27T12:47:47+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Illegale Schiene" kënduar nga MGH.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga MGH i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga MGH:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet