Më mbaj mend (për 1 muaj)

Migjen Dauti - Gjithqka Per Ty Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Zgjohem hap sytë dhe nuk te shikoi
I mbyll sërisht për ty imagjinoi,
Sikur të kam shum pran...

Në ato çaste do të doja,
Ëndrrën tënde ta shikoja,
Zemrën të hapur ta sillja në duar,
Ndjenja për ty asnjëher,
Nuk u shua.

Për ty do hapja ret,
Qe ti nen ye të çlodhje sytë,
Për ty do afroja diellin,
Shpirti ytë të mbushet dritë.
Migjen Dauti
Publikimi: 19/11/2008
Festivali: Nota Fest 2008


Migjen Dauti - Gjithqka Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjithqka Per Ty".
3. Video është e këngës "Gjithqka Per Ty", por nuk këndohet nga Migjen Dauti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0