Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Mihrije Lestrani
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Mihrije Lestrani është këngëtare e njohur. Në vitin 2013, Mihrije Lestrani publikon albumin "Live".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet