Më mbaj mend (për 1 muaj)


Hajde Përhajr, Mirhija Shtatzënë ...


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
[13-10-2015]
Dihet se Naimi e Mihrije Braha e kanë një fëmijë.
E kanë Platorin , i cili është bërë më shumë i njohur nga fjalët e Mihrijes e Naimit se sa nga ndonjë shfaqje mediale, anipse angazhimi i tij nuk mungon në spektaklet e prindërve të tij , në realizimin e projekteve siç është edhe Odeoni, spektakël ky shumë i shikuar në vend e në diasporë,shkruan Kosovarja

Nga fotoja që e shikoni edhe ju dhe fansat e tyre në rrjete sociale, e nënvizuam njërin nga komentet e shumta : hajde përhajr , Mihrija shtatzënë a ... tek shihet Naimi duke e përthekuar Mihrijen për beli . Kujdes se Mihrija është shtatzënë ,...
 (-)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet