Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mihrija, Kishte Pasur Një Shtatzëni Të Dështuar


Nuk ka akoma asnjë votë

[24-10-2015]
Këngëtarja Mihrije Braha ka qenë pjesë e emisionit Express Rozë ku ka shpalosur shumëçka nga jeta e sja private ndër të tjerash ajo i ka dhënë fund edhe thashethemit rreth saj se nëse ka pasur dikur një shtatzëni të dështuar, duke u përgjgijur kështu me Po.

"Ka qenë një storie të cilën unë nuk e kam dashur ta komentojë shumë në publik, pasi dikur djali im Platori kërkonte një motër ose vëlla, ndërsa pas dështimit doktori më ka pyetur nëse dua ta di gjininë e bebes, dhe unë i kamë thën Jo" - kanë qenë fjalët e Mihrije Brahës.

Ajo gjithashtu i është përgjigjur pyetjes se nëse ka ndër mend të zgjerojë familjen e saj.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet