Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mihrije Braha - Zare Moj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

I
Zare moj dil te fiku
Zare moj dil te fiku

Po te pret arshiku mi Zare sa e bukur je
Po te pret arshiku mi Zare sa e bukur je

II
Zare moj dil te moni
Zare moj dil te moni

Po te pret jarani mi Zare sa e bukur je
Po te pret jarani mi Zare sa e bukur je

III
Zare moj dil te avllia
Zare moj dil te avllia

Po te pret shoqnija mi Zare sa e bukur je
Po te pret shoqniJa mi Zare sa e bukur je

IV
Zale moj dil te porta
Zare moj dil te porta

Te te shohin bota mi Zare sa e bukur je
Te te shohin bota mi Zare sa e bukur jeNuk kemi video për këtë këngë.
Mihrije Braha - Zare Moj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zare Moj".
3. Video është e këngës "Zare Moj", por nuk këndohet nga Mihrije Braha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:


Komente 0