Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Mihrije Braha - Jam Shqiptare, Bija E Shqiptarit  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

26/10/2010

2010-10-26T08:56:22+00:00heeeeeeeeeeeeeeeeej

jam shqiptare e shqiptarit
jam e motra e adem jasharit
jam shqiptare ti e petriti jam e motra sahir pajaj zitit bij e nores e dugagjinit jam e motra e luan hajredinit

moj serbi moj shtrig e vjeter
ne ket kosov ske qka lyp ma tjeter
kaqaniku shkamb e gur gjith ne kam o per flamur
heeeeeeeeeeeeeej
krejt kosova ne kam jan que
pavarsin e ka fituuu


Ky tekst u dërgua nga Ermira
Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet