Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mihrije Braha & Labinot Rexha - Inati

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Inati".
3. Video është e këngës "Inati", por nuk këndohet nga Mihrije Braha & Labinot Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mihrije Braha & Labinot Rexha - Inati  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  60

Këngë e albumit:

"O Sa Vere E Nxehte"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Labinot Rexha

20/12/2012

2012-12-20T17:45:50+00:00Tiii sa me pelqen
ket akull mes neeeesh
pse nuk e theeeen
per pak po e leeeennnn

Sa shum me dheeeeemb
nuk mund ta theeemm
se sa me pelqeeeeennn

s'te len inati me
than ate qka e doooon
fjala deshmitari mua
nuk me mjaftooooon

Un nuk e kam kinati
qka e ndjej ata e tham
nuk ka deshmitar fjalen
meeee te thaaaaannnn

ti sa me pelqeeeen
sa her te shoh me len
pa mend me qmend zemren ma then

Pse ti nuk vjen arsyen nuk e gjen
veten e genjen

Ste len inati me than ata qka e dooooon
fjala deshmitari mua nuk po
me mjaftoooon

Un nuk kam inati
qka e ndjej ata
e thaaaam
nuk ka deshmitaaar
fjalen me ta dhaaaaaan.

Ste len inati me than ata qka e dooooon
fjala deshmitari mua nuk po
me mjaftoooon

Un nuk kam inati
qka e ndjej ata
e thaaaam
nuk ka deshmitaaar
fjalen me ta dhaaaaaan.


Ky tekst u dërgua nga Chelsea Fc
Më Shumë Këngë Nga Mihrije Braha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet