TEKSTESHQIP

Mihrije Braha
Sonatë, Rrugës E Trishtuar
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Sonatë, Rrugës E Trishtuar" kënduar nga Mihrije Braha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.