TEKSTESHQIP

Mihrije Braha
Zemra Me Plasi
Lyrics

Ishte Dite Me Shi Tetori
Gjethet Sa Fillun Me Ra
Ate Dite Shum Te Prita
E Ti S'Erdhe Ma. Thojshe
Ti Vdes Per Mua Thojshe
Se Kurr S'Te La Ike Me
Le Vetem Zemren Ma Ke Qa

REFRENI

Ike Me Mashtrove Lamtumir
S'Me The Zemra Ime Plasi
Ate Dite Kur Me Le. Zemra
Ime Plasi Ate Dite Kur Me
Le

TEKSTI DY

Po Te Pres Edhe Ne Endrra
Syte E Mi Rrjedhin Lot Me
Vrau Dashuria O I Madhi Zote
. Lulet Lulet Mo Nuk Celin
Edhe Gjethet Jan Tuj Ra Po
Ti Me Tradhtove Dashuri S'Ka
Mo

REFRENI DY

Ike Me Mashtrove Lamtumir
S'Me The Zemra Ime Plasi
Ate Dite Kur Me Le. Zemra
Ime Plasi Ate Dite Kur Me Le

Ike Me Mashtrove Lamtumir
S'Me The Zemra Ime Plasi
Ate Dite Kur Me Le. Zemra
Ime Plasi Ate Dite Kur Me Le

DËRGOI:
INFO
Pasi u përzgjodhën bashkëpuntorët dhe u kurua çdo aspekt, projekti është prezantuar tek publiku i ilustruar shumë bukur me një videoklip, i cili u publikua me datë 3 Maj 2016.