Mikrofoni I Artë 2006

Mikrofoni I Artë 2006
TV: Vizion+
Radio: Radio +2

Çmimi I Parë
Greta Koci "Hajde Thuaji Djalit"

“Çmimi radio Hit +2” – G-Bani Feat. Crazy Girl Me Këngën “të Dua”
Çmimi I Diskografisë Kastro Zizo Dhe Rozana Radi Me Këngën “meni Mosi”
Çmimi E Performancës Kozeta Dhe Mister Elvis Me Këngën “yes Or No”
Çmimi I Internetit Edita Sopiani Me Këngën “me Mua Nuk Ka Lojë”
Orkestrimi Më I Mirë Gjergj Leka Për “një Puthje Si Në Ëndërr” Kënduar Nga Evis Mula
Teksti Më I Mirë Agim Doçi Për “një Puthje Si Në Ëndërr”
Çmimi Tendencë Për Gerta Hetës Me Këngën “kërkomë”


{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

* Kjo nuk është renditja zyrtare e festivalit, por renditja e teksteve më të lexuara në teksteshqip.com gjatë kësaj jave.

Mikrofoni I Artë 2006 (Tekste & Video)


Komente 0