Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mila - Gabim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Grise numrin Tim
Edhe mos me thirr,
Nuk osht e vertet, se kom gjet ma tmir
Nuk osht e vertet, se tjetrin e du
E verteta osht se ti mu mke tradhtu...

Gabim se te njofta,
Gabim se takova,
Gabim se te deshta une ty..
2x

Zemren e lendova,
Kerkoj mem harru,
T'kam dasht e ma une s'te du...

Per mu je kan diten Edhe naten, a ka si na qe pershtaten?
Tash shkojn ditet edhe s'nalen..
A me ta fal...?
2x

Gabim se te njofta,
Gabim se takova,
Gabim se te deshta une ty..
2x

Zemren e lendova,
Kerkoj mem harru
T'kam dasht e ma une s'te du...

Vet ke dasht me shku,
Vet ke dasht me shku,
amo une ty s'tkom nal
Edhe pse je kon the only one..

Per mu je kan diten Edhe naten, a ka si na qe pershtaten?
Tash shkojn ditet edhe s'nalen..
A me ta fal...?
2x

Ky tekst u dërgua nga AnonymRenditja: Top 200
Publikimi: 18/02/2017


Më Shumë Këngë Nga Mila:


Komente 0


Mila - Gabim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gabim".
3. Video është e këngës "Gabim", por nuk këndohet nga Mila.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.