Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Tema: Poezi Për Dashurinë e Humbur

Mendoj Vetem Per Ty

Esht ber mengjes gjum nuk kam ne sy rri tuj mendu vetem per tyy..ah thu ku gabova qe aj sdon mem pa smuj me pranu qe jemi nda ishimm shumm te lumtur shumm te DASHURUAR e tash qdo gje mbetet e shkatrruar me the sjam per ty ti je e mir per mua vetem qe tishe me tjetren mu me ke mashtruar un ndjehem krenare qe me zemer tkam dashuru kurr ne jeten time ty ste kam tradhtu...
S'besoj ma ne dashuri sa kam vujt per tyy veq zoTI e di por ti do te vuash me shum se un e ki lan dikan qe te ka dashur shum ne gjynah je hi me mu te denoft zoti e ke lendu nje zemer te paster si LOTI

- poezi nga Mimoza Gashi


- Poezia u dërgua nga mimki -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  9


Më shumë nga Mimoza Gashi


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet