Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Nazarko - Ku Po Shkon Moj Bukuroshe Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


O ku po shkon moj bukuroshe
rruges me shpejti
o kaqurrelin qe m'ke n'qoshe
sa ta kam zili

O nalu pak ta shof njiherë
kaqurrelin-o moj në ball
ti je lulja plot me erë
që po shëndrritë moj nji mahallë

O ecen n'rrug me goj s'me flet
po të baj rixha
o moj e vogël shtatë selvi
do t'vij me të marrë

O nalu pak ta shof njiherë
kaqurrelin-o moj në ball
ti je lulja plot me erë
që po shëndrritë moj nji mahallë

O nalu pak ta shof njiherë
kaqurrelin-o moj në ball
ti je lulja plot me erë
që po shëndrritë moj nji mahallë


Mimoza Nazarko - Ku Po Shkon Moj Bukuroshe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Po Shkon Moj Bukuroshe".
3. Video është e këngës "Ku Po Shkon Moj Bukuroshe", por nuk këndohet nga Mimoza Nazarko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Nazarko:


Komente 0