Mimoza Rista Poezi
Mimoza Rista

Sirena E Liqenit

Ti me quan sirene ne liqen
qe nuk jam sirene, dhe ti vete e di..
por ne se nje dite, tek gjoli me vjen
ne sirene do te kethehem per ty.

- Poezi nga Mimoza Rista{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

Komente 0