Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Mimoza Shkodra Publikon Videoklipin E Këngës “Ki Me Ni”


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  85
[24-05-2015]
Këngëtarja Mimoza Shkodra sapo ka lnasuar në treg videoklipin e saj më të ri me titull "Ki me ni", para disa kohësh ajo publikoi edhe një duet me këngëtarin Gena nga Shqipëria.

E kur jemi në Shqipëri këngëtares duke se po i pëlqen shumë bashkpunimi atje, kjo pasi ajo muzikën e ka realizuar tek Irkenc Hyka e ndërsa tekstin e ka shkruar reperi kosovar Bim Bimma.

Videoklipi është punuar në Shqipëri nga MAX Production.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Mimoza Shkodra - Ki Me Ni [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet