Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zhgënjen Mimoza Shkodra


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
[01-08-2015]
Këngëtarja Mimoza Shkodra ndonëse shfaqet gjithmonë e bukur dhe e grimuar para publikut mesa duket nuk është se është ashtu edhe në jetën e saj private.

Së fundmi Shkodra ka publikuar në rrjetet e saj sociale një fotografi ku shihet në një sallon bukurie ku ende nuk ishte e grimuar.

Dhe duhej thënë se dukja e saj ishte thuajse krejt ndryshe nga ajo ç'shohim kur ajo është e grimuar.

Mesa duket edhe Mimoza bën pjesë në ato këngëtare të cilave iu sugjerohet të mos dalin pa make up.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet