Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mimoza Shkodra - Un E Kam Nje Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

ne ket jet nuk ka dobi ,nuk ka mbet as dashuri ...
ne ket jet nuk ka dobi ,nuk ka mbet as dashuri ...
dashurova ni hynesh , e pagzova si mbretresh ....
dashurova ni hynesh , e pagzova si mbretresh ....

ref:
un e kam ni zemer,
qe kishte nje emer,
e hudha ne tok,
e shkela me themer..

nuk ka mbetur fjal as bes, per dashni dikush te vdes...
nuk ka mbetur fjal as bes, per dashni dikush te vdes...
mbaje zemer ket fjali, mos gabo me ba tradhti...
mbaje zemer ket fjali, mos gabo me ba tradhti...

ref:
un e kam ni zemer,
qe kishte nje emer,
e hudha ne tok,
e shkela me themer..


Ky tekst u dërgua nga Badde


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mimoza Shkodra
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2010


Mimoza Shkodra - Un E Kam Nje Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Un E Kam Nje Zemer".
3. Video është e këngës "Un E Kam Nje Zemer", por nuk këndohet nga Mimoza Shkodra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mimoza Shkodra:


Komente 0