A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Mimoza Shkodra - Pika Ime E Nxehte


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  183

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Video Production:

Pulla

Song from the album:

"Hite Vere 2011 Cd 1"
Sonte jemi ne lart ...
Heee .. heee .. hee
Ne lart ...

Hey , sonte pauzo (Stop)
ska dilema as numra në flet (Jo)
trupi në lëvizje për akull në krisje
je pika ime më e nxet .
Dj, please play,
gotat lart shkoj më
zotërinj e zonja
bashk , ne fluturojmë .

Reff:
Ne e bëjm si dim vet
toka ska gravitet
sonte jemi ne lart
ne e bëjm si dim vet
ti je pika ime e nxet
që më mban gjithon lart .

Heee .. heee .. hee
Ne lart ...

Hey , sonte pauzo
ska dilema as numra në flet
trupi në lëvizje për akull në krisje
je pika ime me e nxet .
Dj, please wait ,
gotat lart shkoj më
zotërinj e zonja
bashk , ne fluturojmë .

Reff:(2x)
Ne e bëjm si dim vet
toka ska gravitet
sonte jemi ne lart
ne e bëjm si dim vet
ti je pika ime e nxet
që më mban gjithon lart .


Lyrics submited by  saramk
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019